RC1005F1001CS
RC1005F1001CS Samsung Electro-Mechanics
rc1608f1r0cs_specsheet.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Res Thick Film 0402 1K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук