RC1005F1134CS
RC1005F1134CS Samsung Electro-Mechanics
rc1608f1r0cs_specsheet.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Res Thick Film 0402 1.13M Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R
Написати відгук