RC212-0.3-30M
RC212-0.3-30M TE Connectivity Schaffner
RC-series.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: CMC 30MH 300MA 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.602" L x 0.291" W (15.30mm x 7.40mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Approval Agency: VDE
Height (Max): 0.693" (17.60mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 300mA
DC Resistance (DCR) (Max): 2.2Ohm
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 30 mH @ 10 kHz
на замовлення 490 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 30MH 300MA 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.602" L x 0.291" W (15.30mm x 7.40mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Approval Agency: VDE, Height (Max): 0.693" (17.60mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 300mA, DC Resistance (DCR) (Max): 2.2Ohm, Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 30 mH @ 10 kHz.
Інші пропозиції RC212-0.3-30M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RC212-0.3-30M Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_RC_series-1730575.pdf Common Mode Chokes / Filters RC212 Common Mode Choke 250VAC, 0.3A, 30mH, Vertical