RC3-2.5-01L
RC3-2.5-01L Marlow Industries, Inc.
RC3-2.5.pdf
Виробник: Marlow Industries, Inc.
Description: TEM 16X16X3.94MM
Features: Lead Wires, Lapped
Packaging: Box
Size / Dimension: Rectangular - 20.50mm L x 16.00mm W
Operating Temperature: 130°C
Height: 3.94mm
Delta Tmax @ Th: 65°C @ 27°C
Qmax @ Th: 6.0W @ 27°C
Current - Max: 2.5 A
Voltage - Max: 3.6 V
Resistance: 1.2 Ohms
Number of Stages: 1
на замовлення 45 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TEM 16X16X3.94MM, Features: Lead Wires, Lapped, Packaging: Box, Size / Dimension: Rectangular - 20.50mm L x 16.00mm W, Operating Temperature: 130°C, Height: 3.94mm, Delta Tmax @ Th: 65°C @ 27°C, Qmax @ Th: 6.0W @ 27°C, Current - Max: 2.5 A, Voltage - Max: 3.6 V, Resistance: 1.2 Ohms, Number of Stages: 1.