RC55DLF40K2BA
RC55DLF40K2BA IRC (TT electronics)
rc.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Metal Film 40.2K Ohm 0.1% 0.4W ±25ppm/°C Epoxy AXL Ammo
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук