RC55DLF42K2BA
RC55DLF42K2BA IRC (TT electronics)
rc.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Metal Film 42.2K Ohm 0.1% 0.4W ±25ppm/°C Epoxy AXL Ammo
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук