RC70LFD1R0FB
RC70LFD1R0FB IRC (TT electronics)
rc.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Metal Film 1 Ohm 1% 1W ±25ppm/°C Epoxy AXL Box
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук