RC70LFT18RBB
RC70LFT18RBB IRC (TT electronics)
rc.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Metal Film 18 Ohm 0.1% 1W ±10ppm/°C Epoxy AXL Box
Написати відгук