RC70LFZ510RFB
RC70LFZ510RFB IRC (TT electronics)
rc.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Metal Film 510 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Epoxy AXL Box
Написати відгук