RC70TLF340KFB
RC70TLF340KFB IRC (TT electronics)
rc.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Metal Film 340K Ohm 1% 1W ±10ppm/°C Epoxy AXL Box
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук