RC70YLF340KFB
RC70YLF340KFB IRC (TT electronics)
rc.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Metal Film 340K Ohm 1% 1W ±15ppm/°C Epoxy AXL Box
Написати відгук