RC70YLF88K7BB
RC70YLF88K7BB IRC (TT electronics)
rc.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Metal Film 88.7K Ohm 0.1% 1W ±15ppm/°C Epoxy AXL Box
Написати відгук