RCA0402147RFKED
RCA0402147RFKED Vishay / Draloric
Виробник: Vishay / Draloric
Thick Film Resistors - SMD RCA0402 147R 1% 100 ET7 e3
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; 0402; 147Ω; 63mW; ±1%; 50V; -55÷155°C, Operating temperature: -55...155°C, Power: 63mW, Tolerance: ±1%, Type of resistor: thick film, Case - inch: 0402, Conform to the norm: AEC-Q200, Operating voltage: 50V, Resistance: 147Ω, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Case - mm: 1005.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCA0402147RFKED RCA0402147RFKED Виробник : VISHAY rcae3.pdf Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; 0402; 147Ω; 63mW; ±1%; 50V; -55÷155°C
Operating temperature: -55...155°C
Power: 63mW
Tolerance: ±1%
Conform to the norm: AEC-Q200
Operating voltage: 50V
Resistance: 147Ω
Temperature coefficient: 100ppm/°C