Продукція > VISHAY > RCA0402160KFKED
RCA0402160KFKED
RCA0402160KFKED VISHAY
rcae3.pdf
Виробник: VISHAY
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; 0402; 160kΩ; 63mW; ±1%; 50V; -55÷155°C
Type of resistor: thick film
Operating temperature: -55...155°C
Power: 63mW
Tolerance: ±1%
Resistance: 160kΩ
Operating voltage: 50V
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; 0402; 160kΩ; 63mW; ±1%; 50V; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Operating temperature: -55...155°C, Power: 63mW, Tolerance: ±1%, Resistance: 160kΩ, Operating voltage: 50V, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Case - inch: 0402, Case - mm: 1005, Conform to the norm: AEC-Q200.