RCA0402240RFKED
RCA0402240RFKED Vishay / Draloric
Виробник: Vishay / Draloric
Thick Film Resistors - SMD RCA0402 240R 1% 100 ET7 E3
на замовлення 9980 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 28
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; 0402; 240Ω; 63mW; ±1%; 50V; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Case - inch: 0402, Case - mm: 1005, Resistance: 240Ω, Power: 63mW, Tolerance: ±1%, Operating voltage: 50V, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Operating temperature: -55...155°C, Conform to the norm: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCA0402240RFKED RCA0402240RFKED Виробник : VISHAY rcae3.pdf Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; 0402; 240Ω; 63mW; ±1%; 50V; -55÷155°C
Case - mm: 1005
Resistance: 240Ω
Power: 63mW
Tolerance: ±1%
Operating voltage: 50V
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Operating temperature: -55...155°C