Продукція > VISHAY > RCA040227R0FKEDHP
RCA040227R0FKEDHP
RCA040227R0FKEDHP Vishay
rcahp.pdf
Виробник: Vishay
Res Thick Film 0402 27 Ohm 1% 0.2W(1/5W) ±100ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук