Продукція > VISHAY > RCA04022K20FKED
RCA04022K20FKED
RCA04022K20FKED VISHAY
rca-series.pdf
Виробник: VISHAY
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; 0402; 2.2kΩ; 63mW; ±1%; 50V; -55÷155°C
Type of resistor: thick film
Operating temperature: -55...155°C
Power: 63mW
Tolerance: ±1%
Operating voltage: 50V
Resistance: 2.2kΩ
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Case - inch: 0402
Case - mm: 1005
Conform to the norm: AEC-Q200
на замовлення 3670 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 220
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; 0402; 2.2kΩ; 63mW; ±1%; 50V; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Operating temperature: -55...155°C, Power: 63mW, Tolerance: ±1%, Operating voltage: 50V, Resistance: 2.2kΩ, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Case - inch: 0402, Case - mm: 1005, Conform to the norm: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCA04022K20FKED RCA04022K20FKED Виробник : Vishay / Draloric Thick Film Resistors - SMD .1W 2.2Kohms 1%