Продукція > VISHAY > RCA04022K37FKED
RCA04022K37FKED
RCA04022K37FKED VISHAY
rcae3.pdf
Виробник: VISHAY
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; 0402; 2.37kΩ; 63mW; ±1%; 50V; -55÷155°C
Type of resistor: thick film
Resistance: 2.37kΩ
Power: 63mW
Tolerance: ±1%
Operating temperature: -55...155°C
Case - inch: 0402
Conform to the norm: AEC-Q200
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Operating voltage: 50V
Case - mm: 1005
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; 0402; 2.37kΩ; 63mW; ±1%; 50V; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Resistance: 2.37kΩ, Power: 63mW, Tolerance: ±1%, Operating temperature: -55...155°C, Case - inch: 0402, Conform to the norm: AEC-Q200, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Operating voltage: 50V, Case - mm: 1005.