Продукція > VISHAY > RCA040230R0FKED
RCA040230R0FKED
RCA040230R0FKED VISHAY
rcae3.pdf
Виробник: VISHAY
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; 0402; 30Ω; 63mW; ±1%; 50V; -55÷155°C
Case - mm: 1005
Resistance: 30Ω
Power: 63mW
Tolerance: ±1%
Operating voltage: 50V
Operating temperature: -55...155°C
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Conform to the norm: AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; 0402; 30Ω; 63mW; ±1%; 50V; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Case - inch: 0402, Case - mm: 1005, Resistance: 30Ω, Power: 63mW, Tolerance: ±1%, Operating voltage: 50V, Operating temperature: -55...155°C, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Conform to the norm: AEC-Q200.