Продукція > VISHAY > RCA0402442RFKEDAU
RCA0402442RFKEDAU
RCA0402442RFKEDAU Vishay
rcaaue4.pdf
Виробник: Vishay
Res Thick Film 0402 442 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук