RCA0402536KFKED
RCA0402536KFKED Vishay / Draloric
Виробник: Vishay / Draloric
Thick Film Resistors - SMD RCA0402 536K 1% 100 ET7 e3
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; 0402; 536kΩ; 63mW; ±1%; 50V; -55÷155°C, Operating voltage: 50V, Tolerance: ±1%, Case - inch: 0402, Case - mm: 1005, Operating temperature: -55...155°C, Type of resistor: thick film, Power: 63mW, Resistance: 536kΩ, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Conform to the norm: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCA0402536KFKED RCA0402536KFKED Виробник : VISHAY rcae3.pdf Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; 0402; 536kΩ; 63mW; ±1%; 50V; -55÷155°C
Operating voltage: 50V
Tolerance: ±1%
Case - inch: 0402
Case - mm: 1005
Operating temperature: -55...155°C
Type of resistor: thick film
Power: 63mW
Resistance: 536kΩ
Temperature coefficient: 100ppm/°C