Продукція > VISHAY > RCA04026K19FKED
RCA04026K19FKED
RCA04026K19FKED VISHAY
rcae3.pdf
Виробник: VISHAY
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; 0402; 6.19kΩ; 63mW; ±1%; 50V; -55÷155°C
Type of resistor: thick film
Resistance: 6.19kΩ
Power: 63mW
Tolerance: ±1%
Operating temperature: -55...155°C
Case - inch: 0402
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Operating voltage: 50V
Case - mm: 1005
Conform to the norm: AEC-Q200
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; 0402; 6.19kΩ; 63mW; ±1%; 50V; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Resistance: 6.19kΩ, Power: 63mW, Tolerance: ±1%, Operating temperature: -55...155°C, Case - inch: 0402, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Operating voltage: 50V, Case - mm: 1005, Conform to the norm: AEC-Q200.