Продукція > MURATA > RCE5C1H823J2DBH03A
RCE5C1H823J2DBH03A
RCE5C1H823J2DBH03A MURATA
Виробник: MURATA
Category: MLCC THT capacitors
Description: Capacitor: ceramic; 82nF; 50V; C0G (NP0); ±5%; THT; 2.5mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 82nF
Operating voltage: 50V
Dielectric: C0G (NP0)
Tolerance: ±5%
Mounting: THT
Terminal pitch: 2.5mm
Body dimensions: 5.5x4x3.15mm
Operating temperature: -55...125°C
Manufacturer series: RCE
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC THT capacitors, Description: Capacitor: ceramic; 82nF; 50V; C0G (NP0); ±5%; THT; 2.5mm, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 82nF, Operating voltage: 50V, Dielectric: C0G (NP0), Tolerance: ±5%, Mounting: THT, Terminal pitch: 2.5mm, Body dimensions: 5.5x4x3.15mm, Operating temperature: -55...125°C, Manufacturer series: RCE.