RCH106NP-470K
RCH106NP-470K Sumida America Components Inc.
RCH-106.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 47UH 1.7A 160 MOHM TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, 4 Leads (Open)
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 160mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm)
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 1.7 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 47UH 1.7A 160 MOHM TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, 4 Leads (Open), Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 160mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm), Inductance: 47 µH, Current Rating (Amps): 1.7 A.
Інші пропозиції RCH106NP-470K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCH106NP-470K RCH106NP-470K Виробник : Sumida RCH-106.pdf Fixed Inductors 47uH 1.7A 10% THRU HOLE INDUCTOR