Продукція > SUMIDA > RCH110BNP-101K
RCH110BNP-101K
RCH110BNP-101K Sumida
RCH110B.pdf
Виробник: Sumida
Power Inductors - Leaded 100uH 1.5A 10% THRU HOLE INDUCTOR
на замовлення 904 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 100UH 2A 150 MOHM TH, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, 4 Leads (Open), Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 150mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.5A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Part Status: Active, Inductance: 100 µH, Current Rating (Amps): 2 A.
Інші пропозиції RCH110BNP-101K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCH110BNP-101K Виробник : Sumida America Components Inc. RCH110B.pdf Description: FIXED IND 100UH 2A 150 MOHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, 4 Leads (Open)
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 150mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.5A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 2 A