Продукція > SUMIDA > RCH110BNP-102K
RCH110BNP-102K
RCH110BNP-102K Sumida
RCH110B.pdf
Виробник: Sumida
Power Inductors - Leaded 1000uH 0.45A 10% THRU HOLE INDUCTOR
на замовлення 175 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1MH 550MA 1.71 OHM TH, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, 4 Leads (Open), Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 1.71Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 450mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Part Status: Active, Inductance: 1 mH, Current Rating (Amps): 550 mA.
Інші пропозиції RCH110BNP-102K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCH110BNP-102K Виробник : Sumida America Components Inc. RCH110B.pdf Description: FIXED IND 1MH 550MA 1.71 OHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, 4 Leads (Open)
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 1.71Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 450mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 1 mH
Current Rating (Amps): 550 mA