RCH1216BNP-102K Sumida America Components Inc.
RCH1216B.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 1MH 650MA 1.13 OHM TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 1000uH 0.65A 10% THRU HOLE INDUCTOR.
Інші пропозиції RCH1216BNP-102K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCH1216BNP-102K RCH1216BNP-102K Виробник : Sumida RCH1216B-465780.pdf Fixed Inductors 1000uH 0.65A 10% THRU HOLE INDUCTOR