RCH1216BNP-150M Sumida America Components Inc.
RCH1216B.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 15UH 4.4A 29 MOHM TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 15uH 4.4A 20% THRU HOLE INDUCTOR.
Інші пропозиції RCH1216BNP-150M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCH1216BNP-150M RCH1216BNP-150M Виробник : Sumida RCH1216B-465780.pdf Fixed Inductors 15uH 4.4A 20% THRU HOLE INDUCTOR