Продукція > SUMIDA > RCH1216BNP-152K
RCH1216BNP-152K
RCH1216BNP-152K Sumida
RCH1216B-465780.pdf
Виробник: Sumida
Fixed Inductors 1500uH 0.54A 10% THRU HOLE INDUCTOR
на замовлення 70 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCH1216BNP-152K Виробник : Sumida America Components Inc. RCH1216B.pdf Description: FIXED IND 1.5MH 540MA 1.52 OHM