RCH1216BNP-180M Sumida America Components Inc.
RCH1216B.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 18UH 4.2A 33 MOHM TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 18uH 4.2A 20% THRU HOLE INDUCTOR.
Інші пропозиції RCH1216BNP-180M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCH1216BNP-180M RCH1216BNP-180M Виробник : Sumida RCH1216B-465780.pdf Fixed Inductors 18uH 4.2A 20% THRU HOLE INDUCTOR