RCH1216BNP-220M Sumida America Components Inc.
RCH1216B.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 22UH 4A 37 MOHM TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 22uH 4A 20% THRU HOLE INDUCTOR.
Інші пропозиції RCH1216BNP-220M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCH1216BNP-220M RCH1216BNP-220M Виробник : Sumida RCH1216B-465780.pdf Fixed Inductors 22uH 4A 20% THRU HOLE INDUCTOR