RCH1216BNP-271K Sumida America Components Inc.
RCH1216B.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 270UH 1.4A 320 MOHM TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 270uH 1.4A 10% THRU HOLE INDUCTOR.
Інші пропозиції RCH1216BNP-271K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCH1216BNP-271K RCH1216BNP-271K Виробник : Sumida RCH1216B-465780.pdf Fixed Inductors 270uH 1.4A 10% THRU HOLE INDUCTOR