RCH1216BNP-470M Sumida America Components Inc.
RCH1216B.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 47UH 3.2A 56 MOHM TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Inductors - Leaded 47uH 3.2A 20% THRU HOLE INDUCTOR.
Інші пропозиції RCH1216BNP-470M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCH1216BNP-470M RCH1216BNP-470M Виробник : Sumida RCH1216B.pdf Power Inductors - Leaded 47uH 3.2A 20% THRU HOLE INDUCTOR