Продукція > SUMIDA > RCH1216BNP-560K
RCH1216BNP-560K
RCH1216BNP-560K Sumida
RCH1216B-465780.pdf
Виробник: Sumida
Fixed Inductors 56uH 2.7A 10% THRU HOLE INDUCTOR
на замовлення 155 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCH1216BNP-560K Виробник : Sumida America Components Inc. RCH1216B.pdf Description: FIXED IND 56UH 2.7A 87 MOHM TH