Продукція > SUMIDA > RCH1216BNP-561K
RCH1216BNP-561K
RCH1216BNP-561K Sumida
RCH1216B-465780.pdf
Виробник: Sumida
Power Inductors - Leaded 560uH 0.95A 10% THRU HOLE INDUCTOR
на замовлення 174 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCH1216BNP-561K Виробник : Sumida America Components Inc. RCH1216B.pdf Description: FIXED IND 560UH 950MA 620 MOHM