RCH1216BNP-820K Sumida America Components Inc.
RCH1216B.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 82UH 2.25A 107 MOHM TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 82uH 2.25A 10% THRU HOLE INDUCTOR.
Інші пропозиції RCH1216BNP-820K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCH1216BNP-820K RCH1216BNP-820K Виробник : Sumida RCH1216B-465780.pdf Fixed Inductors 82uH 2.25A 10% THRU HOLE INDUCTOR