RCH4764NP-102K Sumida America Components Inc.
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 1MH 190MA 5.93 OHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder (Open)
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 5.93Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 140mA
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm)
Inductance: 1 mH
Current Rating (Amps): 190 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1MH 190MA 5.93 OHM TH, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Vertical Cylinder (Open), Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, DC Resistance (DCR): 5.93Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 140mA, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm), Inductance: 1 mH, Current Rating (Amps): 190 mA.