RCK12U25BK
RCK12U25BK Hammond Manufacturing
rck
Виробник: Hammond Manufacturing
Description: 12U 24W 25D KNOCKDOWN CABINET
Packaging: Box
Color: Black
Material: Metal, Steel
Style: Enclosed, Bottom, Sides, Top
Type: Cabinet Rack
Dimensions - Panel: 22.560" L x 18.350" W x 21.060" H (573.02mm x 466.09mm x 534.92mm)
Dimensions - Overall: 25.000" L x 24.000" W x 26.440" H (635.00mm x 609.60mm x 671.58mm)
Door: Doorless
Mounting Rails: Two Pair
Ventilation: Front, Sides, Top
Number of Units: 12U
на замовлення 23 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 12U 24W 25D KNOCKDOWN CABINET, Packaging: Box, Color: Black, Material: Metal, Steel, Style: Enclosed, Bottom, Sides, Top, Type: Cabinet Rack, Dimensions - Panel: 22.560" L x 18.350" W x 21.060" H (573.02mm x 466.09mm x 534.92mm), Dimensions - Overall: 25.000" L x 24.000" W x 26.440" H (635.00mm x 609.60mm x 671.58mm), Door: Doorless, Mounting Rails: Two Pair, Ventilation: Front, Sides, Top, Number of Units: 12U.