RCK42U25BK
RCK42U25BK Hammond Manufacturing
rck
Виробник: Hammond Manufacturing
Description: 42U 24W 25D KNOCKDOWN CABINET
Type: Cabinet Rack
Dimensions - Panel: 22.560" L x 18.350" W x 73.560" H (573.02mm x 466.09mm x 1868.42mm)
Dimensions - Overall: 25.000" L x 24.000" W x 78.940" H (635.00mm x 609.60mm x 2005.08mm)
Ventilation: Front, Sides, Top
Number of Units: 42U
на замовлення 20 шт:
Написати відгук
Description: 42U 24W 25D KNOCKDOWN CABINET, Packaging: Box, Color: Black, Material: Metal, Steel, Style: Enclosed, Bottom, Sides, Top, Type: Cabinet Rack, Dimensions - Panel: 22.560" L x 18.350" W x 73.560" H (573.02mm x 466.09mm x 1868.42mm), Dimensions - Overall: 25.000" L x 24.000" W x 78.940" H (635.00mm x 609.60mm x 2005.08mm), Door: Doorless, Mounting Rails: Two Pair, Ventilation: Front, Sides, Top, Number of Units: 42U.