Продукція > VISHAY DALE > RCL0406143KFKEA
RCL0406143KFKEA
RCL0406143KFKEA Vishay Dale
rcle3.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES SMD 143K OHM 1/4W 0604 WIDE
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200
Package / Case: Wide 0604 (1610 Metric), 0406
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.039" L x 0.063" W (1.00mm x 1.60mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Supplier Device Package: 0406
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Part Status: Active
Resistance: 143 kOhms
Написати відгук
Description: RES SMD 143K OHM 1/4W 0604 WIDE, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Package / Case: Wide 0604 (1610 Metric), 0406, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.039" L x 0.063" W (1.00mm x 1.60mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0406, Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), Part Status: Active, Resistance: 143 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCL0406143KFKEA RCL0406143KFKEA Виробник : Vishay / Draloric rcle3.pdf Thick Film Resistors - SMD 1/4W 143kohms 1% 0406 100PPM