Продукція > VISHAY DALE > RCL04061R50JNEA
RCL04061R50JNEA
RCL04061R50JNEA Vishay Dale
rcle3.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES SMD 1.5 OHM 1/4W 0604 WIDE
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±5%
Features: Automotive AEC-Q200
Package / Case: Wide 0604 (1610 Metric), 0406
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.039" L x 0.063" W (1.00mm x 1.60mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Supplier Device Package: 0406
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Part Status: Active
Resistance: 1.5 Ohms
Написати відгук
Description: RES SMD 1.5 OHM 1/4W 0604 WIDE, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±5%, Features: Automotive AEC-Q200, Package / Case: Wide 0604 (1610 Metric), 0406, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.039" L x 0.063" W (1.00mm x 1.60mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0406, Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), Part Status: Active, Resistance: 1.5 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCL04061R50JNEA RCL04061R50JNEA Виробник : Vishay / Draloric rcle3-1761762.pdf Thick Film Resistors - SMD 1/4W 1.5ohms 5% 0406 200PPM