Продукція > VISHAY DALE > RCP0505B120RJEA
RCP0505B120RJEA
RCP0505B120RJEA Vishay Dale
rcp.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES SMD 120 OHM 5% 1.4W 0505
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 1.4W
Tolerance: ±5%
Features: Moisture Resistant
Package / Case: 0505 (1412 Metric)
Temperature Coefficient: ±150ppm/°C
Size / Dimension: 0.055" L x 0.050" W (1.40mm x 1.27mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -65°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0505
Height - Seated (Max): 0.025" (0.64mm)
Resistance: 120 Ohms
Написати відгук
Description: RES SMD 120 OHM 5% 1.4W 0505, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 1.4W, Tolerance: ±5%, Features: Moisture Resistant, Package / Case: 0505 (1412 Metric), Temperature Coefficient: ±150ppm/°C, Size / Dimension: 0.055" L x 0.050" W (1.40mm x 1.27mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -65°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0505, Height - Seated (Max): 0.025" (0.64mm), Resistance: 120 Ohms.