Продукція > SUMIDA > RCR1010NP-220M
RCR1010NP-220M
RCR1010NP-220M Sumida
RCR1010.pdf
Виробник: Sumida
Power Inductors - Leaded 22uH 3.4A 20% THRU HOLE INDUCTOR
на замовлення 9110 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції RCR1010NP-220M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCR1010NP-220M Виробник : Sumida America Components Inc. RCR1010.pdf Description: FIXED IND 22UH 3.8A 38.3 MOHM TH