RCR1010NP-271M Sumida America Components Inc.
RCR1010.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 270UH 1A 450.6 MOHM TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 270uH 0.95A 20% THRU HOLE INDUCTOR.
Інші пропозиції RCR1010NP-271M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCR1010NP-271M Виробник : Sumida RCR1010-523524.pdf Fixed Inductors 270uH 0.95A 20% THRU HOLE INDUCTOR