Продукція > SUMIDA > RCR1010NP-330M
RCR1010NP-330M
RCR1010NP-330M Sumida
RCR1010.pdf
Виробник: Sumida
Power Inductors - Leaded 33uH 2.7A 20% THRU HOLE INDUCTOR
на замовлення 90 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції RCR1010NP-330M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCR1010NP-330M Виробник : Sumida America Components Inc. RCR1010.pdf Description: FIXED IND 33UH 3.2A 53.8 MOHM TH