RCR1010NP-391M Sumida America Components Inc.
RCR1010.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 390UH 940MA 563 MOHM
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 390uH 0.78A 20% THRU HOLE INDUCTOR.
Інші пропозиції RCR1010NP-391M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCR1010NP-391M Виробник : Sumida RCR1010-523524.pdf Fixed Inductors 390uH 0.78A 20% THRU HOLE INDUCTOR