RCR1010NP-471M Sumida America Components Inc.
RCR1010.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 470UH 800MA 748.8 MOHM
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 470uH 0.72A 20% THRU HOLE INDUCTOR.
Інші пропозиції RCR1010NP-471M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCR1010NP-471M Виробник : Sumida RCR1010-523524.pdf Fixed Inductors 470uH 0.72A 20% THRU HOLE INDUCTOR