RCR1010NP-680M Sumida America Components Inc.
RCR1010.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 68UH 1.9A 137.5MOHM TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 137.5mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.8A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Inductance: 68 µH
Current Rating (Amps): 1.9 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 68UH 1.9A 137.5MOHM TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 137.5mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.8A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Inductance: 68 µH, Current Rating (Amps): 1.9 A.
Інші пропозиції RCR1010NP-680M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCR1010NP-680M RCR1010NP-680M Виробник : Sumida RCR1010.pdf Power Inductors - Leaded 68uH 1.8A 20% THRU HOLE INDUCTOR