Продукція > SUMIDA > RCR1010NP-681M
RCR1010NP-681M
RCR1010NP-681M Sumida
RCR1010.pdf
Виробник: Sumida
Power Inductors - Leaded 680uH 0.6A 20% THRU HOLE INDUCTOR
на замовлення 138 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 680UH 630MA 1.202 OHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 1.202Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 600mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Inductance: 680 µH, Current Rating (Amps): 630 mA.
Інші пропозиції RCR1010NP-681M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCR1010NP-681M Виробник : Sumida America Components Inc. RCR1010.pdf Description: FIXED IND 680UH 630MA 1.202 OHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 1.202Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 600mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Inductance: 680 µH
Current Rating (Amps): 630 mA