RCR1010NP-821M Sumida America Components Inc.
RCR1010.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 820UH 600MA 1.342 OHM
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Inductors - Leaded 820uH 0.57A 20% THRU HOLE INDUCTOR.
Інші пропозиції RCR1010NP-821M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCR1010NP-821M Виробник : Sumida RCR1010.pdf Power Inductors - Leaded 820uH 0.57A 20% THRU HOLE INDUCTOR